Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 20 чоловік

умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Дата: 27 січня 2022 о 13:51, Оновлено 22 вересня 2023 о 11:42

Територія  закладу освіти  утримується в належному стані. При оформленні класних кімнат враховано такі вимоги:стіни світлих тонів; двері, віконні рами, стелі  - білі; меблі та парти яскравих кольорів та кольору натурального дерева. Всі приміщені мають природне та штучне освітлення (лед лампи). Забезпечується тепловий режим згідно норм, санітарно-гігієнічні вимоги (провітрювання, належне вологе прибирання). Навчальні меблі відповідають віковим особливостям дітей, регульовані по висоті. Приміщення одноповерхове.

В закладі освіти наявні внутрішні вбиральні, які забезпечені умивальниками, електросушкою,в достатній кількості рідким милом та одноразовими рушниками.

Для учнів організовано гаряче харчування (ауотсорсинг), суб'єкт господарювання орендує харчоблок.

Учасники освітнього процесу, які проживають на відстані 2 км. довозяться до закладу освіти шкільним автобусом. Підвіз дітей організовано в супроводі вихователя в автобусі.

У 2021-2022 навчальному році в закладі освіти утворено інклюзивний клас та організовано навчання однієї дитини з особливими освітніми потребами. Призначено асистента вчителя, сформовано команду психолого-педагогічного супроводу, розроблено індивідуальну програму розвитку. Учениця забезпечена безкоштовним гарячим харчуванням та підвезенням до закладу освіти. Відповідно до висновку ІРЦ учениці надаються корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні послуги (5 год/тиж). Послуги надаються згідно договору з ІРЦ.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.